Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki na sprzedaż Trzeboń - Oferty sprzedaży działek

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana przy lesie

Dźwierszno Małe(Trzeboń + 8 km)

414 900 zł15 248 m² 27,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Gmina Łobżenica | Działka budowlana blisko jeziora Na sprzedaż duża dzialka budowlana o powierzchni 15248 m2 przy Gródku Krajeńskim w Gminie Łobżenica. Zgodnie z miejscowym planem.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie, ul. Piotra

Mrocza(Trzeboń + 22 km)

87 700 zł1 034 m² 84,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Mam przyjemność zaprezentować Państwu działkę budowlaną o powierzchni 1034m2 w miejscowości Mrocza. Działki posiadają wydane warunki zabudowy na zabudowę jednorodzinną. Odległość do.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna ogrodzona Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią(Trzeboń + 25 km)

2 500 000 zł18 500 m² 135,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

NA sprzedaż świetnie zlokalizowana działka inwestycyjna przy drodze krajowej nr 10 w nakle nad notecią! cena: 2,9 mln netto Powierzchnia działki -18500m2, działka posiada zjazd z drogi.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana uzbrojona Nowy Dwór

Nowy Dwór(Trzeboń + 21 km)

99 000 zł1 207 m² 82,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Zapraszam do zapoznania się z ofertą działka Z wydanymi warunkami zabudowy Na sprzedaż działka na nowo powstającym osiedlu domków jednorodzinnych wśród pól Warunki zabudowy określają:.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rekreacyjna ogrodzona Mrocza

Mrocza(Trzeboń + 22 km)

49 500 zł450 m² 110 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:kwadrat

Zapraszamy do zapoznania się z fantastyczną ofertą działki w super cenie! Makler Nieruchomości prezentuje pięknie położoną działkę rod w miejscowości Mrocza. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Działka komercyjna uzbrojona Zelgniewo

Zelgniewo(Trzeboń + 24 km)

214 500 zł1 650 m² 130 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zelgniewo gm. Kaczory działka na sprzedaż - pow. 1650 m 2 Działka w kształcie prostokąta zlokalizowana blisko lasu, wzdłuż ulicy Leśnej, która prowadzi do jeziora, cicha spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Działka, ul. Główna

Osiek nad Notecią(Trzeboń + 15 km)

700 000 zł8 900 m² 78,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż nieruchomość w centrum miejscowości Osiek nad Notecią o powierzchni 8900m2. Działka położona jest w atrakcyjnej lokalizacji, w samym centrum miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł2 680 m² 74,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka o powierzchni 2 680 m w Mroczy, usytuowana w urokliwym osiedlu domów jednorodzinnych. Ta wyjątkowa nieruchomość, oddalona od głównego ciągu komunikacyjnego, oferuje.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie

Mrocza(Trzeboń + 22 km)

75 800 zł885 m² 85,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolna Józefkowo

Józefkowo(Trzeboń + 23 km)

162 000 zł12 430 m² 13,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:rolna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Dobre Nieruchomości prezentują : Działka rolna położona na terenie gminy Kcynia w powiecie nakielskim o pow. 1.24 ha Odległość od Nakła to ok. 5 km. Odległość od drogi głównej 250m.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka rekreacyjna ogrodzona Trzeboń

Trzeboń,wielkopolskie

79 000 zł2 680 m² 29,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka malowniczo położona w Trzeboniu, gm. Łobżenica o pow. 2680m2 Działka w kształcie prostokąta, częściowo ogrodzona W otoczeniu działki zabudowane oraz las Do jeziora tylko.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij